UWAGA!

W Bazarze Naukowym mogą brać udział podmioty będące uczestnikami konferencji, reprezentujące instytucje publiczne i organizacje non – profit.

Bazar Naukowy to niezwykła przestrzeń zdobywania nowych doświadczeń. W czasie tej sesji instytucje publiczne i organizacje non – profit mogą zaprezentować publiczności naukowe show wg. własnego pomysłu i przepisu. Pokazowa sesja Bazaru Naukowego ma na celu zaprezentowanie siły przekazu jaka drzemie w doświadczeniach naukowych.

Interaktywne pokazy, które często przyspieszają naukowe bicie serca i zachęcają do odkrywania meandrów nauki, stwarzają jednocześnie okazję i  przestrzeń do nawiązania bliższych relacji pomiędzy ludźmi i wymiany doświadczeń.

Zapraszamy do stworzenia stanowiska pokazowego, które rozpali emocje uczestników i obserwatorów tych ekstremalnie interesujących eksperymentów.

Udział w Naukowym Bazarze jest możliwy dla osób będących uczestnikami  Konferencji Interakcja-Integracja 2019. Chętni powinni pamiętać o wypełnieniu formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie konferencji w zakładce BAZAR NAUKOWY oraz zaznaczyć chęć uczestnictwa  (we wskazanym miejscu w formularzu).

 

Naukowy Bazar 2019 – terminarz

01.03.2019 – ogłoszenie programu Bazaru Naukowego (akceptacja/odrzucenie nadesłanych zgłoszeń)

08.03.2019 – ustalanie szczegółów pokazów w ramach Bazaru Naukowego

22.03.2019 – Bazar Naukowy

 

Regulamin – Bazar_Naukowy